Dřevo verze high power FM 7.83 Hz Schumann vlny generátor zlepšení spánku uklidňující zlepšení kvality zvuku + Lineární napájecí

2 319.99 Kč
Dostupnost: Skladem
Poslat příteli

Popis

Obsah balení: 1x Schumann vlny generátor 1x Lineární napájecí Úvod Schumann vlny sám nedělá žádný zvuk, není přímo působící na zvuk nebo video produktů pro zlepšení kvality zvuku nebo obrazu. Je to práce na vesmírném prostředí, aby tělesné a duševní dostat se uvolněně, zlepšit tělo je vnímání zvuku a obrazu, zlepšit lidské tělo zdraví a pracovní výkonnost, ale také má dobrý vliv na nespavost, psychické napětí a tak dále. Pro více informací, prosím, Google "Schumannova Rezonance". Pro audio-vizuální prostor - pro zvýšení zvukového pole a audio-vizuální efekty Pro ložnice - na pomoc spánek, zklidňuje nervy, léčba nespavosti Pro kancelář - relaxovat a zlepšit efektivitu práce na vytvoření prostoru ke zlepšení tvůrčí inspiraci Pro čajový obřad, spiritualita, realizace prostoru - odpočívá tělo a mysl Specifikace Frekvence: 7.83 Hz Velikost: 132 * 108 * 32 mm transparentní a černá verze / 150 * 120 * 40mm dřevo verze Hmotnost: 0,4 Kg Jmenovité napětí: DC 12V Jmenovitý proud: 1.5 A Použitelné napětí: 100V-240V Univerzální Včetně příslušenství: DC 12V Napájení. Poznámky: FM 783 Schumann vlny generátor je pomocné zařízení, které působí na lidské tělo při relativně slabé frekvence, a Schumann vlny se nezdaří v následujících případech: okolní prostředí je příliš hlučné, všechny druhy vlnění daleko více než Schumann vlny generátor intenzity záření. tělo je nadšený, vzrušený stav. každý typ kontinuity pod velký objem DJ hudbu. Obecné aplikace Navrhl, že zboží umístěné ve výšce 1,5 m, jeden produkt by měl být v oblasti ne více než 18 metrů čtverečních, více než jeden, prosím, koupit více než jeden. Doporučuje se používat odpovídající lineární napájecí zdroj.

  • Původ: KN(Původu)
  • Certifikace: NIC
  • Značka: ZUIDID
  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ

Štítky

Štítky: vlnový generátor arduino, elektro bradavky, led zuby, Šavle, diy schumann vlny generátor, kimono lolita, obleček zajíček, silniční válec hračka, schumann, frekvenční generátor rf.

Recenze