HIFU kazety / převodníků hifu náhradní díly pro kůže péče o krásu

4 862.98 Kč 3 598.60 Kč
Dostupnost: Skladem
Poslat příteli

Popis

HIFU kazety / převodníků hifu náhradní díly pro kůže péče o krásu

Která hlava je která, které potřebujete, prosím zanechte vzkaz, Děkuji!

Pracovní Princip

Ahoj FU krásy systém používá pokročilý nové vysoce intenzivní zaměřený ultrazvuk technologie(Hi FU pro krátké). Stroj bude uvolňovat vysoce koncentrované zaměření sonic energie, které mohou přímo pronikat do kůže a hluboké SMAS obličeje kožní tkáně, které mohou stimulovat a obnovují kožní kolagen a tím kůži a odstranit vrásky. Úspěšně dosahuje poměrně dobrý výsledek, kůže zpřísnění a face lifting bez pomoci invazivní operace.

5 Ošetření Hlavy DS1.5 Pro oční Okolí Omlazení Pleti Bělení, Odstranění Vrásek DS3.0 Na OBLIČEJ ČELO Omlazení Pleti Bělení, Odstranění Vrásek DS4.5 Za Krk, OBLIČEJ, Omlazení Pleti, Bělení Odstranění Vrásek DS8.0 Pro tělo, Hubnutí, Omlazení Pleti, Bělení Odstranění Vrásek DS13.0 Pro tělo, Hubnutí, Omlazení Pleti, Bělení Odstranění Vrásek Hlavy Specification 1,DS-4.5 pro přenos frekvence 4HMz vysokou intenzitou zaměřené ultrazvukové kůže a podkožní tkáně,ultrazvukové proniká do dermis hloubky 4,5 mm,přímý přístup k Superficail Svalové Aponeurotic System vrstva podkožní tkáně,léčit tenkou pokožkou,jako je čelo,bradu a krk. 2,DS-3.0 Pro přenos na frekvenci 4MHz vysoké intenzitě zaměřený ultrazvukový do dermis kůže tkáně,ultrazvukové proniká do dermis hloubky 3.0 mm zvláštní odpovědnost toactivate kolagenu ve škáře kůže,účinně konsolidované obrys zvedací účinek,také může zlepšit hrubé póry a snížení vrásek. 3, DS-1.5 Pro přenos frekvencí 4Mhz vysokou intenzitou zaměřené ultrazvukové tkáně pokožky ,ultrazvukové proniká do hloubky 1,5 mm,konkrétní odpovědnost aktivovat tenké epidermis tkáně. 4, DS-8.0/13.0 Pro přenos frekvencí 4Mhz vysokou intenzitou zaměřené ultrazvukové tkáně pokožky ,ultrazvukové penetrační hloubka 8.0/13.0,konkrétní odpovědnost aktivovat tenké epidermis tkáně.

  • Číslo Modelu: face lift
  • Materiál: Plastové
  • Napájecí Zdroj: Žádný Elektrický
  • Výrobní proces: Stroj Vyrobený
  • Standardní Napětí: 220V
  • Značka: miruoou
  • Velikost: 20*20*10

Štítky

Štítky: hifu vysokou stroje, ultrazvuk hifu f, 3d hifu kazety, hifu, maska na obličej spustit, ultrazvuk hifu, držák hifu, sephora mini obličeje, zařízení obličeje v, 4d hifu.

Recenze