Neewer Parabolický Softbox Quick-Setup, Bowens Montáž, Hexadecagon Softbox pro Studiové Světlo, blesk Speedlite Blesk, Osvětlení

1 697.66 Kč 1 188.36 Kč
Dostupnost: Skladem
Poslat příteli

Popis

UMĚNÍ DNA Hluboký Parabolický Softbox, 48 palců/120cm, Rychlé Nastavení, Bowens Montáž, Hluboké Dome Hexadecagon Softbox s 2 Vrstvy Difuzor Látky, pro Studiové Světlo, blesk Speedlite Blesk, Osvětlení

Vlastnosti:

[Obsah balení Dostanete] 1 x Hluboký Parabolický Softbox s Bowens Držák, 2 x Difuzor Plátno(Vnitřní A Vnější), 1 x Taška; Softbox Průměr: 48 cm/120 cm, Hloubka: 31inches/78cm, Vnitřní Difuzor Hadříkem Průměr: 34inches/87cm, Vnější Difuzér Hadříkem Průměr: 47inches/115cm

[Tento Softbox Vám Ušetří Čas!] Opravena 16 Silná Tuhost nosné Tyče a all-kovové drážky na které se vztahuje magie uzavírací těsnění nylon reflexní tkaniny, tento "deštník styl stavba dělá UMĚNÍ DNA softbox odolné a podpora rychlého nastavení a rychlé skládání za chvíli jako deštník. S silné středové hřídeli, je více pohodlí pro vaše prsty, aby se zasadila to bezbolestně. Žádné další nemotorný stavební, bojuje ve frustraci nastavit osvětlení kit.

[Vysoká Saturace a Vysoká Měkké Světelné Efekty] Představovat hluboký parabolický design a vysoce kvalitní nylon reflexní stříbrné tkaniny, tyto se světlo objeví difúzně odráží více času a konečně shromáždit vyšší emise světla účinnost než octagon softbox, které poskytují jednotnější, více měkké a hladké světlo pro více fotografování osvětlení Scény. Nejlepší pro obličejové záběry, portréty, rozhovory, profesionální filmování a nahrávání videa.

[Bohaté Hierarchie Světelné Efekty] Přichází s 2 vrstvy difuzory hadříkem pro zajištění různých světelných efektů. Můžete ovládat zdroje světla pomocí kombinace různých difúzní vrstvy. Při použití dual difuzory dohromady tkaniny, zajišťuje rovnoměrné rozložení světla po celé natáčení oboru. Ideální zejména pro portrét, který potřebuje pulzující osvětlení, a to nejen zrcadlového kolo catchlight v jejich očích, ale také vysoké měkké světlo předložit bezchybnou pleť.

[Standardní Bowens Držák pro Většinu Světla] univerzální držák a tepelně-odolné tkaniny, aby bylo vhodné pro širokou škálu vysokým výkonem a kontinuální osvětlovací systémy postavené s Bowens montáž. Kompatibilní s Aputure 120D II 300D II Godox SL-60W SL-150W Neewer SL60W Vision 4 SK400II Godox VL150 FV150 FV200 AD200PRO AD300PRO AD400PRO AD600BM a Další Bowens Uchycení Studiových Světel a Speedlite Flash Monolights.

Popis:

Vlastnosti:

Hluboký Parabolický Softbox je dodáván s reflexní stříbrná interiér, vyjímatelná vnitřní a vnější difuzér pro více rovnoměrné osvětlení.

Deštník Typu - Rychlé nastavení a zavřete jako deštník bez potíží.

Standardní Bowens Montáž - nejčastější mount ve světě fotografie, hodí se pro většinu bleskové světlo bliká, monolights, atd.

Taška v ceně pro snadné nošení kolem.

Specifikace:

Průměr: 48 cm/120 cm

Hloubka: 31 cm/78 cm

Barva: Černá Vnější/Stříbrná Vnitřní; Bílý Difuzér

Materiál: Teplo-Odolný Nylonový Materiál, Hliníkové Tyče a drážky

Hmotnost: 79 gramů/2200 g

Nosné Tyče: 16

Typ: Bowens Montáž

Balíček Zahrnuje:

1x Hluboký Parabolický Softbox s Bowens Montáž

2x Bílý Difuzér(Vnitřní A Vnější)

1x Carry Bag

  • Původ: KN(Původu)
  • Materiál: Materiál Nylon, Hliníkové Tyče a drážky
  • Hloubka: 31 cm/78 cm
  • Značka: neewer
  • Průměr: 48 cm/120 cm
  • Hmotnost: 79 ounces/2200 grams
  • Typ: Bowens Montáž
  • barva: Černá Vnější/Stříbrná Vnitřní; Bílý Difuzér
  • nosné tyče: 16
  • Číslo Modelu: 10097658

Štítky

Štítky: air brush, 100w pochodeň, profesionální fotografické světlo, hlas měnič, nanguang led, led neewer, canon flash, godox softbox, bowens kovový držák, softbox.

Recenze