Vstřikovače paliva Nástroj, Vstřikovače Paliva, Odstranění a Instalátor Pro BMW (N20 / N55)

1 204.79 Kč 843.35 Kč
Dostupnost: Skladem
Poslat příteli

Popis

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Popis produktu Vstřikovací ventil Nástroj, Vstřikovače Paliva, Odstranění a Instalátor Pro BMW (N20 / N55) Tento nástroj je určen pro demontáž a montáž vstřikovacího ventilu. Aplikace: BMW N20 & N55 motoru. BMW OEM ne. ref: 130320

Pokud si objednáte více než 10 kusů, Pls, neváhejte a kontaktujte nás;

Doufám, že můžeme být nejlepší služby pro vás!

Lodní Jsme loď naše nástroje do celého světa. Obecně platí, že položky budou odeslány do 3 pracovních dnů po zúčtované platby přijímány. Prosím zkontrolujte vaši adresu,nejsme zodpovědní za jakékoliv dodávky z důvodu nesprávné nebo nedoručitelné adresy.

Návrat politiky snažíme se co nejlépe sloužit našim každému zákazníkovi to nejlepší, co můžeme. Všechny položky budou pečlivě zkontrolovat a balené v dobrém stavu. Nabízíme 3 dny mrtvý na příjezdu náhradní záruka od data přijetí. Kupující nese návrat expediční poplatek, a budeme mailem na výměnu na naše náklady po obdržení vrácené položky. Výměna nebo náhrada bude vydána na přijaté položky.

Kontaktujte nás, Jsme závislí na naší spokojenosti zákazníků uspět. Proto, vaše zpětná vazba je pro nás extrémně důležité. Pokud jste spokojeni s našimi položek, Prosím, nechte nás všech 5 hvězdičky aktivní zpětnou vazbu. Kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní neutrální zpětnou vazbu. Rádi bychom s vámi spolupracovat na řešení jakýchkoli problémů.

  • Původ: KN(Původu)
  • Číslo Modelu: 9-012
  • Značka: UTMALL

Štítky

Štítky: vstřikovací nástroj pro odstranění bmw, 335i n54, vytahovač vstřikovačů, bmw speciální nástroj, vstřikovací nástroj, motor n20, bmw n54, n63, Auto opravy nástroj, outillage.

Recenze