Vysoce kvalitní Reálné Brýle 1.70 Super Tenké Čočky Proti UV záření S Povlakem Předpis Optické Čočky pro Krátkozrakosti/Dalekozrakosti/Presbyopie

832.40 Kč 749.16 Kč
Dostupnost: Skladem
Poslat příteli

Popis

1.70 Super Tenký SKUTEČNÉ Brýle Čočky:

(Anti-Záření a Anti-Scratch)

USD38.00/pár

(-0.00 k -18.00 A +0.00 +14.00, POKUD MÁTE

VÁLEC, PLS VIZ USA)

Aby se dokonalý rám, aby se vešly na obličej, potřebujeme znát vaše měření a PD, informujte nás prosím následující: 1.Dioptrie: levé = (-2.00), právo = (-2.00) ------- toto je příklad pro váš odkaz.Pokud máte předpis zprávu, jak je uvedeno níže, pls pošlete nám fotografii. 2. Pro PD: (žák vzdálenosti, vzdálenost od středu levé oko do středu pravé oko), Jestli je to nepříjemnosti jít do optické obchodě nebo v nemocnici, můžete měřit několikrát sami, podívejte se na následující fotografii, a to je velmi jasně vidět velikost: (Pravé oko) l--------------PD velikost------------l (Levé oko)

3.Válec/Astigmatismus: Pokud vaše oči mají válec, uveďte, prosím, moc válců a osa.

Jsme skutečný obchod v Číně, níže je jeden roh našeho obchodu.

  • Pohlaví: MUŽI
  • Povlak: HMC
  • Typ Položky: Brýle Příslušenství
  • Čočky Materiál: Sklo
  • Brýle Příslušenství: Čočky
  • Číslo Modelu: ST-170 PR
  • Značka: EAGWOO

Štítky

Štítky: předpis volání, oculus silikonové čočky, juliet, vlastní předpis progresivní brýle, návrháři brýle ženy 2020, toketorism předpis brýle, slastik brýle na čtení, sklo číst, dokončit krátkozrakost brýle, muži optika.

Recenze

Eugenelegaspi
2020-09-14
4/5
It is not 1.7 and not super thin. In the photo, two identical frames, with the same lenses (by material and diopters). New "superfine" (from above) is much thicker than real superfine. The front view also suffers from this. The lenses themselves are not bad, glass. But in a thin frame they look like a triple.
Fernanndalovo
2020-12-11
5/5
Top product. Top seller. Recommended. Fast delivery. Recommended. Always happy.