Royal Canin adult Labradorský retrívr v suchu. d/Labrador a retrivers 12 kg

1 449.04 Kč
Dostupnost: Skladem
Poslat příteli

Popis

Royal Canin krmivo®Labradorský retrívr, určený pro psy plemene Labradorský retrívr nad 15 měsíců, speciálně navržen tak, aby splňovaly všechny nutriční potřeby vašeho dospělého psa.

Royal Canin®Labrador Retrívr dospělý má mírné kalorické s vysokým obsahem bílkovin a nízkým obsahem tuku, pomoci váš pes udržovat optimální váhu.

Struktura Labradorský retrívr je vodu odpuzující vlna chrání před chladem, takže je důležité starat se o jeho stav správně. Exkluzivní komplex živin, který je součástí Royal Canin®Labrador Retrívr dospělý, podporuje funkce kožní bariéry. Formule obohacená o cenné živiny, včetně okurka olej z lékárny a další полиненасыщенными mastných kyselin, pomáhá udržovat zdraví vašeho psa kůže a vlasů.

Labradorský Retrívr je pravda, sportovec, on vždy hraje a zabývá fyzické cvičení s plným výkonem. Psi tohoto plemene se liší v silnou postavu a těžká kostra, takže potřebují živiny, které podporují zdraví kloubů.

Royal Canin krmivo®Labrador Retrívr adult pomáhá udržovat zdraví svalového systému v důsledku přítomnosti specifických živin, včetně mastných kyselin omega-3 (EPC a DGK). Textury a receptury tohoto krmiva jsou speciálně navrženy pro Labrador retriever čelisti.

Upravené formě granulí pomáhá snížit rychlost jídlu, pomáhá udržovat optimální hmotnost vašeho psa.

Labradorský retrívr: suché krmivo pro dospělé psy od 15 měsíců věku. Labrador je živoucí ztělesnění paměti. Jídlo Labrador retrívr adult pomáhá udržovat optimální váhu psa a udržuje zdraví kloubů. Formě kroket je určen speciálně pro usnadnění hnijící krmiv a vytvořit dlouhotrvající efekt nasycení. Speciálně navržený prsten ve tvaru krokety zpomalit krmení, snížení rizika požití vzduchu a stimulovat hnití Chuť k jídlu spokojenost vzhledem k vysokým obsahem vlákniny a mírný obsah kalorií Směrové podporu pro silné, ale citlivé klouby na portrous predispozice k rozvoji gucjoint displasia Udržování zdraví odpuzující vodu vlny díky speciální živiny 100% kompletní a vyváženou výživu.

  • Značka: ROYAL CANIN

Štítky

Štítky: nordic zip dítě, r rolex starožitnosti, vysoké boot ponožky fit, škoda symbol kola, tikka masala kondom, sladké mléko kanystr, vinyl matný 30 šedá, podporuje kovové hrnce, samolepky toyota lux.

Recenze

Wowan Juk
2021-01-24
5/5
Very fast!