Ryby Hračka pro Kočky Pohybující se Ryby Hračka pro Kočky, Interaktivní Taneční Kroutit Ryba Catnip Hračky Elektrické Realistické, Vtipné Obracející Sumce

209.63 Kč 104.93 Kč
Dostupnost: Skladem
Poslat příteli

Popis

Elektrické ryby hračka pro kočky Realistické plyšové simulace elektrického proudu hračka pro kočky ryb

Body:

1、Elektrické ryby hračka kočka: Když vaše kočka dotkne hračky, ryby hračka pro kočky se bude automaticky pohybovat a houpat a dělat zvuk, přitahuje vaše kočka hrát a kopat.

2、Realistické ryby simulace: vzhled umělé ryby přijímá technologie 3D tisku, která vypadá velmi realisticky, tak, že kotě drží tlapky a reaguje v reálném čase, čímž se snižuje nudu a osamělost jít ven.

3、Materiál: bavlna a krátké plyšové, hračky s měkkou texturou nebude bolet kočičí tlapky. Velmi vhodné pro kousání, žvýkání a kopání, spí.

4、USB nabíjení: nemusíte měnit baterie často.

5、Může být použit s catnip: můžete přidat magnet na ryby. Většina koček se bude cítit nadšený a šťastný, protože vůni catnip.

Vlastnosti:

1. Elektrické ryby hračka kočka: Když vaše kočka dotkne hračky, ryby hračka pro kočky se bude automaticky pohybovat a houpat a dělat zvuk, přitahuje vaše kočka hrát a kopat.

2. Realistické ryby simulace: vzhled umělé ryby přijímá technologie 3D tisku, která vypadá velmi realisticky, tak, že kotě drží tlapky a reaguje v reálném čase, čímž se snižuje nudu a osamělost jít ven.

3. Materiál: bavlna a krátké plyšové, hračky s měkkou texturou nebude bolet kočičí tlapky. Velmi vhodné pro kousání, žvýkání a kopání, spí.

4. USB nabíjení: nemusíte měnit baterie často.

5. Může být použit s catnip: můžete přidat magnet na ryby. Většina koček se bude cítit nadšený a šťastný, protože vůni catnip.

Specifikace:

Velikost: cca 30cm/11.81 inch

Materiál: bavlna + plyš

Funkce: dotykový senzor

Nabíjení: USB

Balení Seznam:

Elektrické Ryby Hračka*1

Snažíme se co nejlépe sloužit našim zákazníkům to nejlepší, co můžeme.

My vám vrátíme peníze, pokud vrátíte položky se během 7 dnů od obdržení položky z jakéhokoli důvodu. Nicméně, kupující by měl ujistěte se, že položky, vrátil se v jejich původních podmínek. Pokud položky jsou poškozené nebo ztracené, když jsou vráceny, kupující bude odpovědný za takové škody nebo ztráty, a my se nechceme dát kupující plnou náhradu. Kupující by měl zkusit podat stížnost s logistické společnosti na náhradu nákladů, škody nebo ztráty.

Kupující bude odpovědný za přepravní poplatky vrátit položky.

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je pro nás velmi důležité.

Prosím, zanechte pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby.

Pokud máte nějaké problémy s naší věcí nebo služeb, prosím neváhejte a kontaktujte nás nejprve před odjezdem negativní zpětnou vazbu.

Uděláme, co bude v našich silách vyřešit všechny problémy a poskytnout vám s nejlepší služby zákazníkům.

 • Funkce 01: kočka si hraje hračky
 • Funkce 02: zvířátko interaktivní hračky
 • Typ: Hračky Pro Kočky
 • Typ Hračky: Další
 • Funkce 05: Simulace Elektrických Hračka Pro Kočku USB Nabíječka Interaktivní Kočka Flopu Waggi
 • Velkoobchod: Ano
 • Je Inteligentní Zařízení: No
 • Funkce 04: Pohybující Se Ryby
 • Funkce 06: Kotě Plyšové Hračky Žvýkat, Kousat Hračky
 • Materiál: Další
 • Původ: AE(Původu)
 • Funkce 07: Kočka Vrtí Catnip Hračka
 • Funkce 03: Pohybující Se Ryby Hračka

Štítky

Štítky: catnip, tancování hračky, sumec ryby, hračka pro kočky, elektrické ryby, Kočka, kočka ryby, kočka na ryby hračka, látka kočky hračky, zpěv, tanec hraček.

Recenze