Mini Přenosná RFID 125KHz EM Proximity Smart Karta Micro USB ID Card Reader Win8/Android/OTG Chytrý Telefon Android Rfid Čtečka

269.44 Kč
Dostupnost: Skladem
Poslat příteli

Popis

1 KS * USB ID Reader 1 KS * Testovací Karty Tento produkt je RFID 125KHz ID čtečky, čtení vzdálenost až 8 cm, který je široce používán pro RFID radiofrekvenční identifikace systému a projektu, jako je automatizovaný parkovací managementu, osobní, identifikační a výrobní kontroly přístupu. USB a Micro USB, Plug and Play. 0-8 cm Čtecí Vzdálenost. Win8/7/XP/Android Podporovány. TK4100/EM4100/EM4001 Podporovány. OTG pro připojení PC/Pad provoz. Široce používán na byt, kancelář, supermarket a další místa. O Použití: 1. Připojení k telefonu přes USB rozhraní přímo. 2. Otevřete poznámkový blok nebo word dokument. 3. Dát kartu v horní části čtečky. 4. Dokument bude výstup číslo karty automaticky. Model: MD68E Frekvence: RFID 125KHz Čtení čas: Napájení: +5V DC Spotřebovávají Proud: 100mA Rozměry:40mm*27mm*10 mm Podpora Karet: TK4100/EM4100/EM4001 nosný Systém: Android (pro Sumsung pro Sony pro VIVO pro Xiaomi, atd), Windows8\7\XP\98\2000\CE\MI\NT\LIUNX\Vista

1, Vaše objednávka bude odesláno na 1-3 pracovní dny po úplném zaplacení je vymazána, když vyprodání zásob.

Oznámení bude zaslán po objednávce je odesláno, prosím, zkontrolujte svůj e-mail nebo Knihydaniel.cz, aby záznamy pro datum odeslání.

2, Všechny pozemky budou odeslány do malých paketů, není zaručeno, že pozemek by měl dorazit do doby uvedené výše. Nicméně, 95% pozemků bude dodáno do referenčního času.Prosím, buďte trpěliví, pokud balík nepřijde, aby vás na čas,a prosím, kontaktujte nás. budeme je sledovat.

3, 7 Days Záruka vrácení Peněz: Pokud nejste spokojeni s položky zakoupené od nás. Prosím, informujte nás písemně(např. e-mail, eBay zprávy, faxem, dopisem) do 7 dnů od obdržení zboží. Budeme vás k návratu a vrácení položky. Vezměte prosím na vědomí, že plakáty / celní poplatky(pokud existuje) strávili v takovém pořadí jsou na náklady zákazníka.

4, Zdarma Výměna: Pokud obdržíte ne-tak-je popsáno (např. vadný, nesprávný, část chybí) položky, prosím, kontaktujte nás, když se dostanete na položku. Zajistíme náhradní jakmile případě je potvrzena.

5, Dodavatelé Záruka: nabízíme JEDEN ROK záruka na tento produkt. Pokud váš položka má jakékoli záruky problém, prosím, kontaktujte nás pro uspokojivé řešení.

6, Požadavky: Všechny kvalifikovaní vrací/výměna musí být vedena nás. Nesmíme přijímat vaše vrátit bez nás informuje předem. Celní poplatek, manipulační poplatek, poštovné a pojištění se na zákazníky, náklady a není vratná.

7, Pokud máte jakýkoliv dotaz na produkty, nebo lodní dopravy, pls laskavě kontaktujte nás nejprve před tím, než negativní zpětnou Vazbu, budeme se snažit, aby to slo. Pokud nemůžeme slo a nedělají žádné náhrady. pak se na zpětnou Vazbu. Pokud nechcete, kontaktujte nás první a negativní zpětnou vazbu přímo, to znamená, že jste se vzdali všechny po-prodejní servis. prosím, laskavě pochopit.

  • Číslo Modelu: MD68E
  • Typ Karty: RFID 125Khz
  • Rozhraní: Mikro USB & USB
  • Značka: udvbio

Štítky

Štítky: micro xc, čtečka karet rfid, přístup card reader, 125khz long range rfid čtečka, 125khz rfid karty, kopírky, přizpůsobit otg, rfid tag, čtečka rfid, android ios rfid čtečka, card reader, writer.

Recenze